KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16107430
nr 1610 7430
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, Marin. Olja på pannå, 15x26 cm, yttermått inklusive ram: 23x34 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:07:33
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)